همه چیز در مورد تقویت کننده آنتن موبایل

همه چیز در مورد تقویت کننده آنتن موبایل : به کار گیری تقویت کننده آنتن موبایل از پریدن آنتن تلفن همراه شما جلوگیری کرده و باعث تقویت سرعت اینترنت می شود. با نگارش این مقاله سعی داریم تقویت کننده ها را به شما معرفی کرده و روش کارکرد آن ها را توضیح دهیم. تقویت کننده آنتن که اصطلاحا آمپلی فایر یا تکرارگر نیز خوانده می شود، از سه قسمت اصلی ساخته می شود: آنتن داخلی، دستگاه تقویت کننده و آنتن خارجی. کار این مجموعه بی سیم تقویت سیگنال های دریافت شده می باشد. در سالیان اخیر آمپلی فایر ها در بازار قطعات الکترونیکی بسیار طرفدار پیدا کردند؛ زیرا این قطعه کاربرد فراوانی در روستاها، شهرها،جاده ها و حتی دریاها دارند.

همه چیز در مورد تقویت کننده آنتن موبایل

در ادامه مطلب توضیح می دهیم که  آمپلی فایر چیست و نحوه کار آنها را مورد بررسی قرار می دهیم. سپس انواع تقویت کننده ها را بررسی کرده و در پایان مطلب لیست محبوب ترین انواع آمپلی فایر های عرضه شده به بازار را به شما ارائه دهیم.

تقویت سیگنال آنتن موبایل

دستگاه تقویت کننده آنتن: 

از سوی کمیسیون فدرال ارتباطات  و مدارمجتمع تقویت کننده آنتن به عنوان یک قطعه الکترونیکی مورد تایید قرار گرفته است. ریپیتر یا تکرارگر سایر نام های مورد ستفاده برای تقویت کننده آنتن هستند، این قطعه قادر است سیگنال های سلولی موجود را تبدیل به سیگنال های قرتمندتر نماید.

سیگنال آنتن موبایل

سیگنال‌هایی مانند 2G، سیگنال 3G و 4G LTE اخیرا تکنولوژی  5G  برای نسل جدید هم وجود دارد. از قابلیت های تقویت کننده آنتن می توان به جفت شدن با همه ی دستگاه های دارای اینترنت اشاره کرد؛ مانند تبلت ها، نوت بوک ها، گوشی های تلفن همراه، هات اسپات ها و دیگر وسایل.

افزایش آنتن موبایل

ضعیف بودن آنتن موبایل

چنانچه محل زندگی یا کار شما در کنار یکی از برج های اینترنت تلفن همراه قرار داشته و خارج از محیط ساختمان آنتن کیفیت خوبی دارد، ولی داخل ساختمان سیگنال ضعیف است حتما به یک تقویت کننده آنتن احتیاج است تا به بهبود قدرت سیگنال آنتن موبایل کمک کند.

وظیفه بدیهی یک آمپلی فایر دریافت سیگنال تلفن همراه یا اینترنت پیرامون فرد و تقویت آن می باشد. پس از تقویت سیگنال مجددا در پیرامون شما و تلفن همراهتان وجود خواهد داشت ولی این بار دیگر نه مانعی بر سر راهش وجود دارد و نه ضعیف است. 

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تولید جدید

تولید جدید

محصول پرفروش

محصول پرفروش

توسعه ازتباطات همراه