تقویت اینترنت موبایل توسط دستگاه تقویت آنتن موبایل انجام می شود در واقع
اینترنت موبایل دیتا ای می باشد که بر روی فرکانس های استاندارد موبایل
مدوله شده است. بصورت ساده اینترنت بصورت بی سیم از دکل منتشر شده
و توسط گوشی هایمان دریافت میگردد.

تقویت آنتن موبایل و تقویت اینترنت موبایل و تقویت کننده آنتن موبایل

تقویت کننده اینترنت موبایل

در پروتکل های جدید مانند 3G و 4G و نسل‌های بالاتر مانند 5G اینترنت با پهنای باند بیشتر
و سرعت بیشتری ارائه می شود. در پروتکل ها و قراردادهای جدید این پهنای باند بر روی فرکانس هایی که مجاز هستند و در بازه های استاندارد موبایل تعریف شده اند،
مدوله می شود. جهت ارائه سرویس بهتر و با کیفیت تر اپراتورهای همراه در دنیا
به سمت استفاده از تجهیزاتی که سرویس پرسرعت تر با پهنای باند بیشتری دارند، رفته اند.
واضح است که استفاده از اینترنت در دنیای امروز یکی از واجبات اصلی زندگی روزمره ما شده است. استفاده از اینترنت موبایل راهکار ساده ترین سطح استفاده از اینترنت هایی همانند adsl و یا سرویس‌های ایستا می باشد.

تقویت آنتن موبایل

تقویت آنتن موبایل و تقویت کننده آنتن موبایل و تقویت اینترنت خانه

یکی از مزیت های استفاده از اینترنت تلفن همراه جابجایی و در دسترس بودن اینترنت در هر زمان و مکانی که نیاز به آن داریم میباشد. در مناطق شهری به دلیل اینکه دکل های مخابراتی بیشتر است می‌توانیم با سهولت بیشتری به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشیم نکته دیگری که در این زمینه وجود دارد تناسب ساپورت کردن سرعت گوشی مان با سرعت ارائه شده توسط اپراتور می باشد هر چقدر تلفن همراه ما با تکنولوژی جدیدتری ساخته شده باشد و سرعت بالاتری به لحاظ اینترنت ارائه دهد، قابلیت استفاده از اینترنت پرسرعت تری را دارد.

دستگاه تقویت آنتن موبایل

با توجه به اینکه سرویس های ارائه شده به صورت موبایل و به صورت همراه در بعضی از نقاط شهری و برون شهری امکان پذیر نمی باشد، استفاده از دستگاه ریپیتر موبایل و یا همان تقویت کننده اینترنت موبایل راهکاری اساسی است.
در این روش متخصصان ما با بررسی فرکانس های ارائه شده توسط اپراتور، فرکانس مورد نظر را یافته و آن را توسط تجهیزات تولید شده در این مجموعه تقویت می کنند


تولید جدید

تولید جدید

محصول پرفروش

محصول پرفروش

توسعه ازتباطات همراه