تقویت آنتن موبایل دوباند

در سالهای اخیر و به طبع پیشرفت تکنولوژی استفاده از تلفن همراه یکی از ضروریات زندگی امروزه شده است. با تولید انبوه و تجاری سازی تلفن همراه قیمت این محصولات
را به گونه ای تنظیم کردند که عموم مردم بتوانند ازاین تکنولوژی بهره مند شوند. تقویت آنتن موبایل دوباند در نتیجه توپولوژی و ساختار دکل های مخابراتی تغییر کرد.
در نسل 2.2ارتباط همراه علاوه بر اضافه کردن اینترنت به سیگنال موبایل ، پهنای باند موبایل را با اضافه کردن فرکانسهای جدید افزودند. دلیل این افزایش ساپورت کردن تعداد بیشتری از Userهای موبایل میباشد. در این طراحی از ارتفاع دکل ها کاستند و تعداد دکل هارا در سطح شهر اضافه کردند تا هر BTS تعداد بیشتری مشترک را ساپورت و تغذیه کند. در این پروتکل دو باند فرکانسی 900 و 1800مگاهرتز همزمان به مشترک سرویس میدهند.

تقویت آنتن موبایل دوباندچیست؟

در تقویت انتن موبایل دو باند، دو باند فرکانسی همزمان تقویت میشود و به مشترک اجازه میدهد که مکالمه سالمی را از طریق دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل داشته باشد. چنانچه در محیط هایی که در آن سیگنال موبایل بصورت دوباند سرویس میدهد از تقویت آنتن موبایل تک باند استفاده شود علاوه بر این که شبکه موبایل دچار اختلال میشود مشترک مکالمه کامل و سالمی نخواهد داشت.

 تقویت آنتن موبایل دوباند  hide_on_mobile=”no” class=”” id=””] تقویت آنتن دوباند[/imageframe][/imageframe] hide_on_mobile=”no” class=”” id=””] [/imageframe][/imageframe][/one_half][button link=”http://rf

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تولید جدید

تولید جدید

محصول پرفروش

محصول پرفروش

توسعه ازتباطات همراه